укр рус

                    

Портал оренди спецтехніки

У процесі складних робіт різного профілю може знадобитися потужна техніка спеціального призначення. Вас цікавить оренда спецтехніки? Зручна система пропозицій по всій Україні доступна на сайті «Грузопоток». У нас можна максимально швидко і ефективно взяти в оренду спецтехніку будь-якого формату, на вигідних умовах. Портал оренди спецтехніки «Грузопоток» покликаний поєднати інтереси та побажання, як орендодавців спецтехніки, так і осіб, компаній, що бажають взяти її в тимчасове користування.

Створений нами інтернет-майданчик, дозволяє взяти в оренду спецтехніку різного профілю, у всіх куточках України, з максимальною економією часу і можливістю оперативного прийняття рішень.

Завдяки системі розподілу оголошень, представлених на сайті за категоріями, реально підібрати потрібну позицію по регіону, ціні, профілю можливих робіт. У нас доступна оренда спецтехніки наступних видів:

 

 1. Автокрани
 2. Екскаватори
 3. Самоскиди
 4. Автобетоносмесителии
 5. Тракторы

Оренда спецтехніки з допомогою сайту «Грузопоток» - це вигідно для всіх, включаючи власників таких машин і установок. Якщо ви власник, то можете помістити свою пропозицію взяти в оренду спецтехніку наступних видів:

 

 1. Длинномери
 2. фронтальні навантажувачі
 3. Гідромолоти
 4. Газелі
 5. Бульдозери

А також інші пропозиції!

Робота з нами - це::

 • Відсутність витрати часу на пошук різних пропозицій в інтернеті, і порівняння з декількома ресурсоми. Всі вже є в одному каталозі
 • Можливість взяти в оренду спецтехніку дійсно за бажаною ціною, адже у нас є зручний розподіл по вартості
 • Легка система пошуку на сайті забезпечує кращий вибір
 • Ділове спілкування між орендарями та орендодавцями за допомогою сайту або через представлені контакти
 • Спеціальні пропозиції для довгострокового співробітництва

«Грузопоток» - це наявність широкого асортименту пропозицій, які доступні в будь-який зручний для вас час. До того ж, зручна система реєстрації користувача, дозволить клієнтам завжди перебувати в курсі ваших нових оголошень. Професійні консультанти сайту, завжди зможуть допомогти надати необхідну інформацію, що стосується діяльності компанії.

"Грузопоток" - найшвидший спосіб орендувати спецтехніку.

Подивіться відео про нас.

 

Наш портал працює по всіх великих містах України: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя.